Referencie klientov

S Andreou spolupracujem od októbra 2021. Vďaka našim spoločným konverzáciám a Andreinmu vedeniu sa mi podarilo dosiahnuť výrazný posun v mojom osobnom a profesnom živote. Dlhodobá práca v IT oblasti pri vedení ľudí si u mňa vyžiadala daň v podobe chronického stresu a nasledných návalových stavov, problémov so spaním a celkovej nepohody. Na základe referencie od dobrého priateľa som sa dostal do kontaktu s Andreou a dohodli sme sa na spolupráci. Keďže žijem a pracujem mimo Slovenska sú naše stretnutia plne online. Aj napriek tomu máme vždy výborný osobný kontakt a každé sedenie mi dáva veľmi veľa. Od prvého sedenia a krok po kroku sa u mňa prejavili zlepšenia a cítim, že som na správnej ceste. Andreu môžem vrelo odporuciť a som vďačný za jej pomoc a vedenie.
Ing. Rado PavelkoIT manažér
Andrejka je úžasná žena a jej práca je rovnako výborná. Keď som sa cítila zacyklená v živote....v osobných veciach, ale aj pracovných a akoby bezradná ako posunúť to všetko čo ma ťažilo, TO, kde som sa stratila, tak mi ONA prišla do cesty. Cez jej INTUITÍVNY VHĽAD, čo je jej nádherný DAR, kde sa vie nacítiť na človeka a jeho život, mi poslala odpovede, že som ostala v nemom úžase, ako presne vystihla TO, čo som potrebovala počuť práve TU a TERAZ. A taktiež ČO a AKO treba zmeniť a posunúť, v tom, kde som sa ZASEKLA. Veľmi mi to pomohlo a otvorilo oči. Následne konzultácie čo sme spolu mali, či už pre osobný život alebo začiatok môjho podnikania boli vynikajúce. Andrejka má úžasnú INTUÍCIU. Jej schopnosť sa nacítiť na človeka je DAR, ktorý vám naozaj POSVIETI na to kde ste, kto ste a ako ďalej. Je výborný „nakopávač“ v tom, kde sa potrebujete posunúť. Vie veľmi presne a prakticky rozobrať to, čo je dôležité. Nejde o „suchú“ teóriu, ale veľmi konkrétne tipy a kroky, ktoré vám pomôžu ísť ďalej ak ste sa niekde v živote stratili a zaroveň vás to posunie. Po tom čo sme spolu rozobrali a prešli, som mala pocit veľkej radosti, vďačnosti a akoby sa niečo vo mne uvoľnilo, ako keď sa odvalí balvan z duše a zrazu cítite, že tam „svieti slniečko“, ktoré vás konečne rozohreje. Andrejku a jej prácu určite DOPORUČUJEM. Okrem toho, že je to milá, múdra, úprimná žena, jej práca a jej dary vám určite pomôžu posunúť sa tam, kde neviete už kráčať sami. Už len tie online stretnutia vo mne niečo prečistili a zmenili. Zároveň to všetko na čo sme spoločne prišli mi otvorilo veľkú škálu krokov a možnosti, ktoré mi pomáhajú zlepšiť aj osobné veci, zároveň aj biznisové. Ak by ste sa potrebovali pozrieť hlbšie na váš potenciál, aké máte možnosti TU a TERAZ, vaše bloky a strachy, ako pracovať s vašou intuíciou a mnoho iného, tak ju určite vyhľadajte. Jej dary a autentickosť, láska k ľuďom, prírode a jej práci, vám určite otvoria rôzne pestré možnosti prítomného okamihu pre váš život aj prácu. Prítomného okamihu kde zabúdame žiť a tvoriť, lebo sme zahltení. Kde zabúdame počúvať seba a to kto sme. Andrejka vám posvieti na vaše dary, výnimočnosť, na to ako krásne sa dá žiť život aj napriek tomu, že sa niekedy na tej ceste stratíme. Je výborná sprievodkyňa na ceste k sebe samému, k vášmu životu, k vášmu srdcu a tomu kto naozaj ste, k tomu ako sa posunúť vo veciach kde teraz nevidíte na cestu. Zároveň aj keď chcete podnikať alebo už podnikáte, s jej dlhoročnými skúsenosťami vás určite prevedie cez vaše problémy. Neváhajte využiť Andrejkine služby, lebo stretnutie s ňou je obohacujúci zážitok a premena pre váš život.
Mgr. Eva Záhumenská
Andrejku som spoznala na seminári pre terapeutov. Veľmi sympatické na nej je, jej chuť a odhodlanie veci zlepšovať a neustále posúvať seba samú ďalej. Túto svoju vášeň pretavuje aj do svojich sedení a práce s ľuďmi. Jej rady sú z jej vlastného života, zo skúseností, ktoré sama zažila a rozvíja každý deň a keď sa to spojí s jej darmi, je to vynikajúca kombinácia, ktorú odporúčam vyskúšať.
Judita Hrabinská

Moja vizitka

Mgr. Andrea Schulte

Autentická intuitívna aj certifikovaná terapeutka
Transformačný kouč & mentor
Nadšená motivátorka a inšpirátorka
Sprievodca na ceste životom - k uzdraveniu tela a duše

"Pomáham svojím unikátnym darom vhľadu ľuďom, ktorí sa na svojej CESTE kdesi zamotali alebo stratili. Nevedia sa pohnúť vpred. V súkromnom alebo pracovnom živote."

 

To, že si ma našiel, nie je vôbec náhoda! 🙂

Andrejkine inšpirácie
Andrea Schulte

Pridaj sa k odberu e-mailov

Andrejkine inšpirácie

Na Tvoj e-mail budeš odo mňa dostávať občasné inšpiračno-motivačné vhľady.

Čo Ti ponúkam

Moje unikátne služby pre akúkoľvek oblasť v Tvojom živote

Zdravie, práca, vzťahy, deti, podnikanie, projekty...

Odkaz na Tvoju otázku

Aktuálny odkaz z energetického poľa na Tvoju konkrétnu otázku a nejasnosť. Správa na Tvoj e-mail alebo messenger.
Viac informácií

Hĺbkové načítanie z Tvojho energetického poľa

Načítam, čo všetko potrebuješ počuť a vedieť pre svoj ďaľší posun VPRED práve tu a teraz. Správa na e-mail alebo messenger.
Viac informácií

Konzultácia

Jednorazová konzultácia alebo balíček konzultácií na témy, s ktorými prichádžaš za mnou Ty a s ktorými zároveň prichádzam k Tebe ja. Online alebo osobnou formou.
Viac informácií

Dotyková terapia Access Bars ®

Revitalizácia a rekondícia na fyzickej, psychickej a emocionálnej úrovni. Odbúranie blokov, únavy, stresu a napätia. Naštartovanie samoliečebných procesov v tele. Osobnou formou.
Viac informácií

Nacíť sa na moju energiu

Pridaj sa do FB skupinky 

Andrejkin svet - Ako žiť v ľahkosti, radosti, hojnosti a zdraví